درباره پادکوپل

گروه صنعتی پادکوپل تولید کننده انواع ترموکوپل، سنسور دما، المنت و لول سوئیچ می باشد.این گروه صنعتی با استفاده از تجهیزات صنعتی روز دنیا به همراه دانش کافی در زمینه محصولات حرارتی و کنترلری محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با برندهای اروپایی تولید می کند.

گروه صنعتی پادکوپل توانسته خدمات گوناگونی از قبیل تولید قطعات،طراحی و مشاوره به ارگانهای دولتی و خصوصی ارائه می دهد.

گروه هایی که با این گروه صنعتی همکاری داشته اند عبارتند از:

نیروگاه های تولید برق، پتروشیمی ها، آزمایشگاه ها، بیمارستانها، کارخانه های سیمان، غذایی، لبنی، شرکت های بسته بندی، راه سازی، حفاری، قالب سازی، کوره ساز ها، شیشه، خودروسازی و دیگر تولید کنندگانی که نیاز به کنترل دما و سطح دارند.

تمام محصولات تولیدی در این گروه صنعتی دارای بالاترین کیفیت می باشد به طوری که به راحتی تمام تست های آزمون های آزمایشگاه های کالیبراسیون را پاس می کنند.

محصولات تولیدی در گروه صنعتی پادکوپل از قبیل سنسور های دما و کنترل کننده های سطح دارای تنوع در ابعاد و اشکال می باشند تا قابلیت جواب گویی به نیازهای تمام مصرف کنندگان را داشته باشد.

اطلاعاتی که درباره ما و تولیدات ما باید بدانید:

ترموکوپل ها دارای تنوع در قطر، طول، رزوه، متریال و دمای کاری می باشند و این تنوع در سنسور های دما هم موجود می باشد.

کنترل کننده های سطح یا همان لول سوئیچ ها هم دارای تنوع در متریال، ظاهر، رزوه، قطر، طول و تعداد فرمان خروجی و در بعضی مدل ها دارای موتور می باشند.

المنت ها دارای تنوع در ولتاژ کاری، توان مصرفی، قطر، طول، رزوه، آلیاز، شکل ظاهری و دارا بودن و یا نداشتن فلنچ می باشد.

تولیدات این گروه صنعتی دارای بسته بندی مناسب جهت حفاظت بیشتر کالا و رسیدن کالا سالم به مصرف کننده و لیبل مشخصات فنی محصول جهت آگاهی بیشتر خریدار و کد بندی مشخص جهت آشنایی بیشتر و انتخاب مناسب محصول می باشد.

این بخشی از اطلاعاتی بود که درباره ما و محصولات و خدمات ما باید بیان میشد.